Search
Close this search box.

Další nabídka od Epic Games

ark survival

Jak je již zvykem, Epic Games nám každý týden přináší dvě hry zdarma.

Nejnovější nabídka Epic Games

Tentokrát budete moct zavítat nejen na tajemný ostrov plný dinosaurů se survival MMORPG hrou, nesoucí název Ark: Survival Evolved, ale i do dechberoucího fantasy světa v RPG strategii Gloomhaven.

Ark: Survival Evolved je pět let starou videohrou pro jednoho nebo více hráčů a vytváří ji americké Studio Wildcard. Jak její název napovídá, jedná se o survival akci. Ujmete se role ztroskotaného muže na tajuplném, ale ne tak úplně pustém, ostrově. Budete sbírat či pěstovat plodiny, těžit zdroje, vyrábět nové technologie a v neposlední řadě šlechtit a trénovat své dinosauří kamarády. Zjednodušeně řečeno si zpříjemňovat pobyt na ostrově. Jednoduché to ale nebude.

Hra již na Epicu párkrát zdarma byla a v příštím roce vyjde její další díl, takže uchopte příležitost, či dinosaura za pačesy a podmaňte si celý ostrov. Na vyzvednutí zdarma máte čas do 29. září.

Gloomhaven je jednou z nejlepších deskových her ve fantasy role-play žánru dungeon crawl. Z toho důvodu se nezávislé studio Falmin Fowl rozhodlo, dát hře i digitální podobu a musím říct, že si nevedli vůbec špatně. V tahovém taktickém RPG se vžijete do role žoldáka, v jehož kůži budete prozkoumávat město Gloomhaven a jeho okolí. Plnit úkoly prohledávat nebezpečné a temné jeskyně, utkávat se s hromadou nebezpečných nepřátel a mnoho dalšího. Věřte nebo ne, váš mozek se u toho solidně zapotí.

Hru si můžete aktivovat do 29. září, než na Epic Store zavítá Runbow a DRL.

Autor: Jerando

Obrázek: xbox.com