Search
Close this search box.

Codemasters brzy vypnou servery Onrush

onrush

V letošním roce bylo oznámeno a provedeno několik odstávek serverů pro starší herní tituly. Můžeme zmínit například nedávné vypnutí hry Killzone Shadow Fall na začátku minulého měsíce a vypnutí několika her Ubisoftu pro PS3 na konci tohoto měsíce, k nimž se přidal i Onrush.

Není třeba panikařit

Na rozdíl od Killzone mají fanoušci poměrně dost času na splnění všech online úspěchů a trofejí, které vyžadují připojení k serverům. Společnosti Codemasters a Deep Silver oznámily, že servery hry Onrush budou 30. listopadu 2022 trvale vypnuty.

Hlavním důvodem je nízká popularita hry Onrush, kterou vývojáři zaznamenali, a proto pro ně pravděpodobně není nevýhodné platit za servery již tak málo aktivní hry. Důvodem může být také vypnutí serverů GameSparks, přes které část hry funguje.

Fanoušci, kteří zůstali hře věrní, mají ještě dost času na to, aby se rozloučili s online aspekty hry. Oceňuji velké předčasné oznámení o uzavření, protože jsem hru ještě nehrál, ale mám ji ve své knihovně. V případě Killzone oznámili vypnutí až 25 dní před ukončením provozu, což bylo docela překvapivé.

Obrázek: ign.com