Search
Close this search box.

Co nám ukázal Ubisoft Forward 2022?

ubisoft hry gamescom

Francouzská společnost Ubisoft patří mezi jedny z největších herních společností na světě a 10. září na své konferenci Ubisoft Forward 2022 oznámila řadu nových zajímavých her.

Co nám ukázal Ubisoft Forward 2022?

Ubisoft Forward je každoroční konference Ubisoftu, kde ukazují nejnovější herní tituly a své plány do budoucna. Na letošní a příští rok si pro nás herní gigant připravil opravdu slušnou nadílku.

Mario s králíky znovu v akci

Jako první se nám představilo pokračování akční tahové adventury Mario + Rabbids s podtitulem Sparks of Hope. Vývojáři se rovnou pochlubili gameplay záběry, které ukazují pohyb po mapě a souboje. Volný pohyb se moc neliší od prvního dílu, ale gameplay prošel velkým posunem kupředu.

Nově se postavy nebudou posouvat po políčkách, ale mají maximální vzdálenost, na kterou mohou dojít. Plusem je zde velký důraz na elementy. Zatím to vypadá na zábavnou tahovou adventuru s „hromadou“ králičího humoru. Menším bonusem pak byla i postava Raymana, která se stane součástí DLC.

Skull and Bones

O pozornost se taky přihlásila pirátská akce Skull and Bones. Bohužel jsem se jen dočkali několika reakcí od různých influencerů, aby nás znova nalákaly do hry. Tohle byla asi ta nejméně záživná část prezentace.

Riders Republic

Zajímavé změny se dočkala open world závodní arkáda Riders Republic, která přechází na free to play. 14. září se ve hře objeví kola BMX, se kterými zažijí hráči řadu výzev.

Tom Clancy

Po prezentaci Riders Republic se začalo mluvit o Tom Clancys The Division. Prvně se mluvilo o sezónách 9, 10 a 11 pro druhý díl. To zajímavé přišlo následovně. Tvůrci oznámili další díl s podtitulem Heartland, který nás dostane do malého městečka Silver Creek. Co nás tam ale čeká?

Na prezentaci se vývojáři dostali také k mobilní verzi Division. Podle tvůrců se vydáme se na našich mobilních zařízení podíváme do tzv. Black zóny. To stejné platí pro taktickou akční střílečku Rainbow Six Seige (nazvanou Rainbow Six Mobile).

Trackmania, Rocksmith a Just Dance

Dál se nám na konferenci představil první trailer z nové Trackmanie, která vyjde příští rok. V traileru byl i náznak nových map, které vypadají opravdu nádherně. Uvidíme, co nám předvedou v gameplay záběrech.

Po Trackmanii následovato malé pohlédnutí na aplikaci Rocksmith, která zábavnou formou již 10 let učí lidi hraní na kytaru. Řeč byla hlavně o předplatném, které se v aplikaci nachází.

A jako každým rokem se nám ukázalo také nové Just Dance. Nový díl nám ukázal novou grafiku, menu a také možnost si zatančit online až v 8 lidech. Tvůrci si pro nás připravili také tvorbu vlastního avatar borderu.

Assassin´s Creed

Závěrem tu byl obří segment věnující se populární sérii Assassin´s Creed. Velké oznámení Assassin´s Greed Mirage nenechalo na sebe dlouho čekat. Hra se bude odehrávat v Bagdádu, hlavního města Iráku v 9. století našeho letopočtu. Hlavní postava se stává pouliční zlodějíček Basim, který se při neúspěšné loupeži setká s řádem „Skrytých“. Po ukázce jejich síly a dovedností se k nim rozhodne přidat a jeho tréninku se ujme Roshane, kterou dabuje herečka Shohreh Aghdashloo.

Dále nám vývojáři z Ubisoftu ukázali poslední DLC pro AC: Valhalla s tématickým názvem The Last Chapter. DLC nám zakončí příběh Eivora, který po šíleném Dawn of Ragnarok se chce starat jen o svojí vesnici.

Konec prezentace nám zakončilo pár menších oznámení.

Obrázek: ubisoft.com