Search
Close this search box.

CD Projekt Red oznamuje datum vydání REDkitu pro The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 4

Mod editor REDkit pro The Witcher 3: Wild Hunt, který umožní hráčům upravovat a vylepšovat hru na PC, bude vydán 21. května 2024 a bude zdarma pro všechny majitele hry.

REDkit již tento měsíc

CD Projekt Red potvrdil, že REDkit, očekávaný mod editor pro The Witcher 3: Wild Hunt, bude oficiálně dostupný od 21. května 2024. Nástroj, založený na herním enginu, umožní fanouškům a modderům rozšířit a přizpůsobit své herní zážitky.

Zpráva přišla prostřednictvím platformy X (dříve Twitter), kde studio připomnělo, že REDkit bude k dispozici zdarma pro všechny, kdo již vlastní verzi hry pro PC. REDkit je navržen tak, aby hráčům poskytl rozsáhlé nástroje pro tvorbu vlastních obsahů, což může znamenat nové příběhy, postavy, mise a mnoho dalšího.

Pro ty, kteří si hru ještě nepořídili, ale chtějí využít možností REDkitu, je The Witcher 3 k dispozici na platformách Steam, GOG a Epic Games Store. CD Projekt Red tímto krokem také zdůrazňuje svůj závazek k podpoře komunitního tvoření obsahu a otevřenosti svých her, což je zároveň trend, který si v posledních letech získává stále větší oblibu v herním průmyslu.

Obrázek: thewitcher.com