Search
Close this search box.

Alien přichází do Dead by Daylight

Vývojáři z Behaviour Interactive právě vydali první teaser na novou kapitolu hry Dead by Daylight, která přinese do multiplayerové bitvy Xenomorfa ze série Alien.

Alien v Dead by Daylight

Vývojáři hry Dead by Daylight právě vydali první teaser na novou kapitolu, která přinese do světa hry mimozemský druh zvaný Xenomorph. Tento nebezpečný mimozemšťan, známý z filmové série Alien, se zdá být připravený vstoupit do hry jako nový hratelný zabiják, což otevírá nové možnosti a strategie pro hráče.

Teaser nám také ukazuje náhled na novou mapu, která silně připomíná ikonickou vesmírnou loď Nostromo z filmové série Alien. Zatím však není jasné, zda se v rámci nové kapitoly objeví i nové lidské postavy. Fanoušci s napětím očekávají, zda se mezi nimi objeví i oblíbená postava Ellen Ripley, kterou proslavila Sigourney Weaver, nebo zda se tvůrci rozhodnou přidat někoho jiného.

Podle dostupných informací by měla nová kapitola hry Dead by Daylight rozšířit svět hry o nového zabijáka, mapu a přeživšího. To naznačuje, že se můžeme těšit na přítomnost nových postav, které rozšíří stávající rostoucí seznam postav.

Obrázek: movieweb.com