Search
Close this search box.

Zaměstnanci Sega of America požádali o odborovou organizaci 

sonic frontiers

Zaměstnanci herní divize Sega of America požádali o odborovou organizaci. 

Zaměstnanci Sega of America zakládají odbory

Zaměstnanci kanceláře Sega of America v Irvine v Kalifornii podali žádost o odborové volby u Národní rady pro pracovní vztahy (NLRB). Tím se snaží vytvořit nový odborový svaz Allied Employees Guild Improving Sega (AEGIS), který by zahrnoval většinu 144 zaměstnanců napříč odděleními QA společnosti Sega, lokalizací, živými službami, marketingem a vývojem produktů. Pokud by tato žádost byla úspěšná, AEGIS by se stal největším videoherním odborem ve Spojených státech, složeným z pracovníků napříč mnoha odděleními.

Hlavním cílem nového odborového svazu je zlepšit pracovní podmínky a zabezpečit větší transparentnost vůči vedení společnosti Sega. AEGIS je partnerem Communications Workers of America a nabízí členům odborového svazu různé výhody, jako jsou zlepšené platové podmínky, lepší pracovní prostředí a ochranu proti diskriminaci a šikaně na pracovišti.

Zaměstnanci tvrdí, že vytvoření odborového svazu je nezbytné kvůli nedostatku komunikace ze strany vedení společnosti Sega. Změny v pracovních podmínkách, odměňování a rozvoji kariéry jsou často zamlčovány nebo nedostatečně komunikovány.

Obrázek: sonicthehedgehog.com