Search
Close this search box.

Začíná Summer Game Fest. Na co se můžeme těšit?

Summer Game Fest je každoroční herní festival, kde vývojáři ukazují své nové tituly pro tento a příští rok. A jaké konference nás čekají?

Jaké konfernce budou na Summer Game Fest?

Již zítra začne jeden z největších herních festivalů Summer Game Fest 2023, kde mnoho větších, ale i těch menších vývojářských studií představí své tituly, které chystají na tento či příští rok. Letošní rok nám přinese skutečně nabitý kalendář, plný konferencí od jeho úsvitu až po závěr. Co nám  nám tedy tento rok nabídne?

Devolver Digital, iam8bit a Double Fine

Přímo na úvod festivalu nás čekají dvě významné prezentace. První na řadě je obchodní společnost iam8bit, která se spojí s vývojářským studiem Double Fine. Možná vám toto studio nezní povědomě, ale pokud se zmíníme o herní sérii Psychonauts či o hravé Brutal Legends, pravděpodobně si její jméno rychle spojíte.

Pak, přesně o půlnoci, nás čeká jízda plná šílenství a geniality. V tuto hodinu totiž nastoupí studio Developer Digital, známé svými brilantními nápady. Ačkoliv není zcela jisté, co všechno nám představí, již nyní víme, že nás po celou dobu prezentace bude doprovázet roztomilá postava jménem Volvy.

Na večer devátého a desátého června jsou naplánovány tři speciální konference. První z nich, Tribeca Games Spotlight, nás prostřednictvím mediální společnosti Tribeca zavede do zákulisí herního vývoje vybraných studií. Na druhé konferenci, Wholesome Direct, se dostane do popředí řada indie herních vývojářů, kteří nám ukážou své poměrně nekonvenční hry, což zní velmi lákavě.

Třetí konference, OTK Games Expo, bude hostit zvláštního hosta. Známý streamer Asmongold bude provázet celým programem a společně s dalšími proslulými streamery budou diskutovat své dojmy a názory na nově přicházející hry.

Grandiózní závěr Summer Games Fest 2023

Jedenáctého června nás pak čeká monumentalní vrchol celého festivalu, kdy se odehraje hned dvě obří konference. První z nich, Xbox Games Showcase, přinese očekávanou řadu zajímavých titulů. Aaron Greenberg, viceprezident marketingu, přitom slíbil, že na konferenci nebudou žádné CGI trailery. Hlavní bod programu bude tvořit novinka od Bethesda, hra Starfield, která bude po hlavní části mít svůj samostatný segment.

Celý Summer Games Fest pak uzavře mohutná PC Gaming Show, která bude zvláště lákadlem pro PC hráče. Na této konferenci by mělo být představeno více než 15 trailerů na hry od velkých i indie studií, takže si vybere opravdu každý.

Obrázek: summergamefest.com

Příspěvek z superparmeni.eu

steam summer sale 2022 valve

Začaly letní slevy na Steamu

Stejně jako každé léto, i letos je tu opět slevové šílenství Steam Summer Sales 2024. Steam Summer Sales 2024 Připravte si peněženky, budou létat peníze! Jedna z nejočekávanějších slevových akcí

Číst dále »

Riot Games ruší hru ve stylu Smash Bros

V herním průmyslu často vidíme, jak úspěch jednoho titulu inspiruje ostatní vývojáře k napodobování a snaze o podobný úspěch. Riot Games nedávno ukončil projekt, který měl konkurovat populární hře ze

Číst dále »