Search
Close this search box.

Workers & Resources: Soviet Republic se po několika problémech vrátí zpět na Steam

Budovatelská strategie Workers & Resources: Soviet Republic se po nespočtu problémů vrátí opět na platformu Steam.

Workers & Resources: Soviet Republic na Steam

Po několika týdnech právních potíží se hra Workers & Resources: Soviet Republic opět vrací na platformu Steam. Důvodem problémů byl jeden poškozený fanoušek, který způsobil chaotickou situaci. Nicméně, vývojáři ze slovenského 3Division se dokázali postavit proti tomuto fanouškovi a očistit jméno studia.

DMCA má určité místo v právním prostředí mediálního průmyslu, nicméně jedním z největších problémů s nimi je, že mohou být efektivně použity k odstranění intelektuálního vlastnictví nezávislých vývojářů her, pokud se s nimi nezachází správně. Tento případ ukázal, že drobní a nezávislí vývojáři nemají stejnou právní podporu jako větší studia a mohou být snadno zacíleni s velkým účinkem.

Studio 3Division muselo stáhnout hru Workers & Resources: Soviet Republic z platformy Steam po sérii právních potíží způsobených modderem, který se snažil prosadit uznání za své statistické vylepšení v herním režimu.

Obrázek: store.steampowered.com

Riot Games ruší hru ve stylu Smash Bros

V herním průmyslu často vidíme, jak úspěch jednoho titulu inspiruje ostatní vývojáře k napodobování a snaze o podobný úspěch. Riot Games nedávno ukončil projekt, který měl konkurovat populární hře ze

Číst dále »