Search
Close this search box.

Vývojáři Diabla IV se zamotali do dungeonů

Video od Blizzardu, které prezentuje hratelnost Diablo 4 a rozhovor s dvěma členy vývojového týmu, způsobilo online poprask. Důvodem byla neschopnost vývojářů zdolat dungeon, který sami navrhli.

Diablo IV a dungeony

Blizzard dne před nedávnem zveřejnil video s názvem „Journey with a Dev„, ve kterém se zaměřuje na dungeon Belfry Zakara. Video, které bylo nahráno na oficiálním kanálu Diablo, představuje senior dungeon designerka Dini McMurry a asociovaného designera Joseyho Meyera. Během hraní diskutovali o své práci na hře a důležitosti designu dungeonů, od uspořádání prostoru až po jeho téma.

Nicméně něco šlo špatně. Diváci si všimli, že McMurry nehrála svou postavu správně, nevyužíval klíčové zdroje, jako je Fury, a místo toho se vrhal na nepřátele, což není nejoptimálnější strategie pro čištění dungeonu. Komentáře pod videem byly plné hráčů, kteří sdíleli tento názor. Někteří dokonce tvrdili, že Blizzard je za hranicí záchrany, pokud členové jejich vývojového týmu mají potíže s hraním hry.

Diskuze pokračovala na subredditu hry, kde někteří uživatelé argumentovali, že schopnosti designéra dungeonu by neměly odrážet celou společnost. Jiní vinili PR oddělení Blizzardu za špatnou prezentaci.

Obrázek: blizzard.com