Search
Close this search box.

Unikl videozáznam PS5 s vyjímatelnou diskovou jednotkou

Nový uniklý videozáznam ukazuje PlayStation 5 s možností vyjmutí diskové jednotky, což naznačuje potenciální novou funkci nebo variantu oblíbené herní konzole.

PlayStation 5 s vyjímatelnou diskovou jednotkou

Na internetu se rychle šíří záběry ukazující PlayStation 5 s nečekanou novinkou – vyjímatelnou diskovou jednotkou. Pokud se ukáže, že je video pravdivé, může to signalizovat revoluční krok v designu a funkcionalitě oblíbené herní konzole, která měla svůj debut v listopadu 2020.

Videoklip detailně prezentuje, jak uživatel bez problémů vyjímá a znovu vkládá diskovou jednotku zpět do konzole. Tato inovace by, pokud je skutečná, mohla přinést hráčům nevídanou flexibilitu, umožňující jim jednoduše vyměňovat nebo upgradovat diskové jednotky dle aktuálních potřeb.

Reakce komunity jsou smíšené. Zatímco někteří fanoušci vřele vítají potenciální možnost modernizace svého PS5, jiní zpochybňují pravost videa a považují ho za inscenaci. Sony se k těmto spekulacím zatím nevyjádřilo, což nechává otázky ohledně autenticity videa a možného příchodu nové verze PS5 s touto funkcí otevřené.

Obrázek: unsplash.com