Spongebob v Minecraftu aneb nové DLC

Spongebob v Minecraftu aneb nové DLC

28 července, 2022 0 Od Adam Král

Znáte Spongeboba? Malé děti určitě ano. Tahle malá žlutá houba se dostane všude, kde může. Nyní si svou cestu našla i do Minecraftu, kde si za ní můžete zahrát.

Minecraft na dně moří

„Kdo žije v ananasu na dně moří?“, zpívá si dnes většina malých dětí známou písničku. Přece Spongebob SquarePants! Spongebob a jeho přátelé ze Zátiší bikin se vetřel všude, kde mohl. Má svůj merch, svůj seriál, dokonce i pár filmů a videohru. Protože v dnešní době letí crossovery, Fortnite je toho příkladem, Spongebob se spojuje s další známou značkou. Tentokrát si v kůži hranaté houby zahrajete Minecraft.

Upoutávku, kterou ve středu vydal oficiální kanál, už vidělo půl milionu lidí. Dodatek do Minecraftu na sebe strhává vesměs pozitivní reakce. V upoutávce můžeme vidět ikonická místa a postavy, jako třeba Sépijáka, Patrika a samozřejmě Spongeboba. Kromě pouhého přenášení postav Mojang představil i nové vychytávky – boatmobil, vedlejší úkoly a spousty dalšího.

Nebudete limitovaní jen světem Spongeboba. Do městečka si budete moci přidat i svou vlastní postavičku ze hry. Samozřejmě, aby si hráči DLC zahráli, budou muset mít nejnovější Bedrock edici a 1340 Minecoinů, což je herní měna. Takový počet měny stojí 8 dolarů.

Spongebob není prvním pohádkovějším dodatkem, který do Minecraftu přišel. Před ním tu byly Mimoni, Star Wars a další kupa zajímavých postav. Že by konkurence Fortnite?

Adam Král