Search
Close this search box.

Somerville míří na PlayStation

Hra Somerville přináší svou záhadnou mimozemskou invazi na konzole PlayStation již koncem srpna letošního roku.

Somerville na PlayStationu

Představte si klidný svět náhle narušený mimozemskou invazí. To je příběh hry Somerville, která se brzy objeví na konzolích PlayStation. Za touto hrou stojí studio Jumpship, založené Dinem Pattim, bývalým CEO renomovaného studia Playdead, známého díky hitům jako Limbo a Inside.

Hra se točí kolem rodiny, která se snaží přežít v chaotickém světě plném mimozemských nájezdníků. Kromě napínavého příběhu a atmosféry plné napětí se hráči mohou těšit na technické vylepšení a unikátní haptickou odezvu ovladače DualSense. Jumpship nám slibuje, že verze pro PlayStation bude dosud nejlepším zážitkem ze světa Somerville.

Ačkoli byla hra Somerville původně vydána pro Xbox a PC s několika technickými nedostatky, ty byly postupně odstraněny díky aktualizacím. Nyní, s blížícím se vydáním na PlayStation, se očekává, že hra zaujme ještě širší publikum a stane se jedním z hitů roku.

Elden Ring láká na nové DLC

Nadcházející DLC Shadow of the Erdtree pro Elden Ring slibuje hlubší ponoření do příběhu a nové lokace. Trailer odhaluje tajemství Miquelly a války, která je zavedla do Země stínů.. Elden

Číst dále »