Search
Close this search box.

Profesionální DJ pult kombinuje to nejlepší pro mix, scratching, battle i streaming

Profesionální DJ pult Pioneer DDJ-REV7

Pioneer DJ představuje nový špičkový kontroler DDJ-REV7 určený pro profesionální využití, držitele letošního prestižního ocenění Red Dot Design Award. Konstrukce, použité materiály ovládací prvky i funkce „REV sedmičky“ vychází z populárního mixpultu Pioneer DJ DJM-S11.  Mix pult All-In-One kontroleru DDJ-REV7 doplňuje dvojice velkých jogů imitujících profesionální PLX gramofony uspořádané v konfiguraci battle, řada specializovaných funkcí pro scratching a On Jog Display zajišťující přesné ovládání všech triků.

Přístroj využívá streaming hudby a je optimalizován pro využití s výkonným softwarem Serato DJ Pro. Všem aktivně působícím DJs umožňuje posunout se na skutečně profesionální úroveň na poli elektronické muziky. Jako zdroj hudby lze využít skladby uložené v připojeném počítači nebo téměř nekonečné internetové knihovny streamovacích služeb, jako TIDAL, Beatsource LINK, Beatport LINK či Soundcloud.

Profesionální DJ pult Pioneer DDJ-REV7

Performance Pads, páčky Lever FX a všechny ostatní ovládací prvky jsou umístěny v sekci mixéru – přesně tam, kde je DJs znají z mixážních pultů řady DJM-S. To zvyšuje možnosti precizní práce se zvukem během vystoupení.

Hraní jako se skutečnými gramofony Základem nového kontroleru DDJ-REV7 jsou nové 7palcové jogy, jejichž motorizované ovládání a rotační vlastnosti simulují dokonale pocit hraní se skutečnými 12palcovými DJ gramofony. Povrchová úprava jejich vrchní desky imituje vinylovou desku a umožňuje tak snadnou práci například při škrábání. Dýdžej má při hraní možnost vybrat jednu ze dvou úrovní nastavení krouticího momentu jogů a samozřejmostí je také okamžité přepínání mezi rychlostí otáčení 33⅓ a 45 ot./min. Uprostřed každého jogu je instalován 3,5palcový LCD displej, který zobrazuje všechny zásadní informace a DJ se díky tomu může soustředit výhradně na hraní a nemusí sledovat displej notebooku.

Snadné škrábání a využití samplů

DDJ-REV7 disponuje 4 originálními scratch vzorky, které lze spustit klepnutím na příslušná hardwarová tlačítka. Tyto vzorky je možné spustit kdykoli, i když není kontroler propojen s notebookem. Jakékoli další vlastní scratch samply je možné jednoduše nahrát do 4 bank v softwaru Serato DJ Pro a následně je lze využít stejným způsobem. Pro spuštění přechodových efektů, echa i loopů jsou k dispozici vyhrazené ovládací prvky (New Beat FX: Duck Down, Fill Out a Helix Out) s tím, že je možné využít celkem 22 Beat FX. DJ může kdykoli stáhnout efektové páčky dolů a využít dávky efektů ze Serato DJ Pro, nebo je naopak vytáhnout nahoru, uložit jejich nastavení a uvolnit si ruce pro scratchování nebo výběr skladeb.

Profesionální DJ pult Pioneer DDJ-REV7

Robustní a přesto snadno přenosný kontroler Pioneer DDJ-RE7 je na našem trhu dostupný u distributora a autorizovaných prodejců v tradiční černé barvě za doporučenou koncovou cenu 54 990 Kč včetně DPH.

TZ

Frostpunk 2 se odkládá na září

Původně plánované vydání hry Frostpunk 2 na 25. července bylo odloženo na 20. září 2024. Vývojářské studio 11 Bit Studios chce využít čas navíc k doladění. Frostpunk 2 dorazí v

Číst dále »