Search
Close this search box.

Prémiová true wireleless sluchátka Philips Fidelio

sluchátka Philips Fidelio

Philips představuje nová true wireless sluchátka Philips Fidelio T1. Vyznačují se prémiovým vzhledem a výkonem a skvělým ovládáním.

Prémiovost je charakteristickým znakem všech produktů Philips Fidelio a nabízí nejlepší rovnováhu mezi vynikajícím zvukem, prvotřídní kvalitou a designem.

Philips Fidelio T1Philips Fidelio T1 není výjimkou a sdílí charakteristický zvuk Fidelio, který nabízí teplé, přirozené středy, hluboké, ale přesné basy, a celkový zážitek z poslechu bohatý na detaily.

Nejvyšší kvalitu zvuku v plném rozsahu zaručuje dvoucestná konstrukce, která kombinuje hluboké a detailní basy velkého 10mm dynamického měniče s rychlou a detailní odezvou speciálně optimalizovaného, malého a velmi efektivně vyváženého modulu pouzdra.

Sluchátka Philips Fidelio T1 jsou navíc vybavená kodekem LDAC, který zajišťuje bezdrátový příjem a přehrávání hudby ve vysokém rozlišení.

Model Philips Fidelio T1 má šest mikrofonů – tři v každém sluchátku. Dva z nich jsou určené pro maximální úroveň potlačení okolního hluku, ten třetí pro telefonní hovory.

Kvalita potlačení hluku je dále vylepšena vynikající pasivní izolací hluku díky šesti velikostem silikonových nástavců do uší a třem velikostem pěnových ušních krytů sluchátek Comply™. Ty navíc zajišťují dokonalý komfort při dlouhodobém nošení.

Bezdrátová technologie Bluetooth 5.2 s technologií Google Fast Pair usnadňuje automatické vyhledání a snadné spárování se zařízeními Android. T1 jsou také snadno použitelná díky pohodlnému ovládání klepnutím pro přehrávání, přeskakování a pozastavování skladeb. Alternativně umožňuje funkce Push-to-Talk hlasovou handsfree asistenci pomocí Google Assistant.

Výdrž baterie slibuje 9 hodin nepřetržitého přehrávání s aktivovanou funkcí ANC a dalších 25 hodin přehrávání prostřednictvím nabíjecího pouzdra. Bez zapnutého ANC se jedná o 13 hodin plus 35 hodin díky pouzdru.

Philips logoPlné nabití sluchátek trvá dvě hodiny, ale již jen 15 minut nabíjení postačí k jedné hodině přehrávání navíc.

Philips Fidelio T1 nabízejí prémiový design v černé nebo stříbrné barvě s povrchovou úpravou z kartáčovaného kovu na sluchátkách a koženou vložkou z udržitelně získané kůže Muirhead v černé nebo bronzové barvě v horní části nabíjecího pouzdra.

Infračervený snímač detekuje, kdy jsou sluchátka v uchu a může pozastavit přehrávání hudby, když je jedno z nich vyjmuto z ucha, zatímco přepínač režimů umožňuje nastavit použití kteréhokoli z nich samostatně v monofonním režimu.

Sluchátka jsou také odolná proti stříkající vodě se specifikací IPX4 – jsou tedy ideální pro venkovní použití.

Philips Fidelio T1

TZ