Search
Close this search box.

Playstation spustí streamování i v Česku a na Slovensku

Už bylo na čase. Konečně, po dlouhých letech se i hráči v ČR a SR dočkají možnosti využít služeb, které budou spadat do nejvyššího předplatného PS Plus.

Funkce služby PS Now budou konečně dostupné také v České republice a na Slovensku. Po dlouhých letech se možnosti streamování her a hraní starších titulů dočkají také hráči u nás a nebudou se tak nakonec muset spokojit s omezenější nabídkou nových služeb PS Plus, které v nejvyšším předplatném vylučovaly některé možnosti pro regiony bez PS Now.

Pro české hráče to znamená, že v novém předplatném budou mít možnost získat přístup ke zhruba sedmi stovkám různých her. Pokud bychom neměli k dispozici PS Now, znamenalo by to, že by museli čeští a slovenští hráči oželet například tituly z PS3, které poběží pouze prostřednictvím streamu. Zbytek titulů by pravděpodobně zůstal netknutý, ale i tak půjde rozhodně o slušnou porci her, které by v předplatném chyběly.

Nová služba od Playstationu má na náš trh dorazit 22. června. Bude možné ji využívat celkem ve třech variantách s různou výší předplatného. Kompletně jsme tuto službu rozebrali v našem článku, který se věnoval jejímu odhalení. Zatím není známý seznam titulů, které ve službě budou zahrnuté, ale náš trh rozhodně bude vše vědět dostatečně předem. Na Asijské trhy totiž služba dorazí o měsíc dříve.

Obrázek: playstation.com