Search
Close this search box.

Odhalena nová střílečka od Square Enix

Square Enix na PlayStation Showcase odhalil Foamstars, inovativní online střílečku, kde je zábava a pěna na prvním místě.

Foamstars se představuje

Herní společnost Square Enix nám na nedávném PlayStation Showcase představila svůj nový počin – Foamstars. Jde o jedinečnou multiplayerovou střílečku, kde se dva čtyřčlenné týmy střetávají za použití zbraní střílejících pěnu. Ano, správně jste slyšeli, pěnu!

Bojiště se hemží mýdlovou pěnou, kterou hráči mohou obratně využít. Klouzání po kluzkých pěnových površích umožňuje rychlé pohyby, zatímco pěna může také sloužit jako ochranný štít proti nepřátelským útokům nebo jako strategický bod pro získání přehledu o bojišti. Ukázkové video odhaluje širokou paletu bizarních zbraní a celkově hra působí jako zábavný kontrast k populární hře Splatoon.

Square Enix naznačil, že v blízké budoucnosti se s námi podělí o více podrobností o Foamstars. Nicméně jedno je jisté – hra se chystá na konzole PlayStation 5 a 4.

Obrázek: square-enix.com

Conor McGregor zamířil do hry Hitman

Agent 47 získává nový cíl k eliminaci. Tentokrát se zaměřuje na jednoho z největších zápasníků MMA, Conora McGregora. Conor McGregor ve hře Hitman Vývojáři z IO Interactive odhalili nový cíl

Číst dále »

Planet Coaster 2 oficiálně představen

V roce 2016 přinesla hra Planet Coaster svěží vítr do žánru simulátorů výstavby a správy zábavních parků. Nyní se vývojáři pochlubili s trailerem lákající na druhý díl. Stavění zábavních parků

Číst dále »