Search
Close this search box.

Nintendo bude podporovat Switch i po uvedení nové generace konzole

Nintendo, japonský gigant herního průmyslu, oznámil, že i po příchodu nové generace svých konzolí bude pokračovat v rozsáhlé podpoře své stávající platformy Switch.

Nintendo Switch bude nadále podporován

Nintendo Switch, který byl uveden na trh v březnu 2017, je téměř v polovině svého sedmého roku na trhu a dle finančního prohlášení společnosti Nintendo bude nadále podporovat konzoli novými tituly a obsahem bez omezení tradičním konceptem životního cyklu platformy. Tato prohlášení naznačují, že Nintendo může pokračovat v podpoře Switch i po uvedení jeho nástupce.

Oznámení přichází v kontextu nedávného finančního prohlášení společnosti, ve kterém plánuje podporovat Switch dlouho po očekávaném uvedení nové generace hardwaru, která by měla být spuštěna příští rok.

Z finančního prohlášení také vyplynulo, že byla vytvořena více než 330 milionů Nintendo účtů k září 2023 a že 38 milionů členů je přihlášeno k službě Nintendo Switch Online a 117 milionů uživatelů ročně používá své konzole Switch, což zdůrazňuje úspěch konzole Nintendo Switch.

Obrázek: nintendo.com

XDefiant od Ubisoftu směřuje k e-sportu

Ubisoft nedávno představil světu svoji střílečku XDefiant, která má potenciál stát se významným e-sportovým titulem. Populární herní vývojář má se hrou velké plány. Ubisoft slaví s XDefiant Podle Yvese Guillemota,

Číst dále »
lollipop chainsaw

Lollipop Chainsaw se opět vrací

Legendární akční mlátička Lollipop Chainsaw se vrací, aby i nové generaci hráčů ukázala, jak se pořádně řežou zombie v krátké sukni.  Lollipop Chainsaw se vrací! Před pár dny se jako

Číst dále »