Nicolas Cage navštívil Kojima Production

Nicolas Cage navštívil Kojima Production

27 června, 2023 0 Od Michal Fortyn

Herec, komik a živoucí internetový fenomén Nicolas Cage byl před pár dny na návštěvě v herní společnosti Kojima Production.

Nicolas Cage – návštěva v Kojima Production

Většina z nás, kdo již nějakou dobu pohybujeme po internetu, bezpochyby zná herce, komika a žijící internetový MEME Nicolase Cage. Jeho nezapomenutelné výrazy a charakteristický styl se staly nedílnou součástí internetové kultury. A teď se Nicolas stal součástí i herního světa díky hře Dead by Daylight, což vzbudilo velkou pozornost a nadšení fanoušků.

Dead by Daylight, multiplayerový survival horor, přidal Nicolase mezi hratelné postavy na straně přeživších. To znamená, že hráči budou mít možnost v kůži Nicolase Cage bojovat o přežití ve světě, který je přepaden nebezpečnými zabijáky.

Nedávno se však na Twitteru objevil příspěvek, který vzbudil obrovské otázky. A kdo byl autorem tohoto zajímavého a debatu vyvolávajícího tweetu? Nebyl to nikdo jiný než Hideo Kojima, jedna z nejuznávanějších osobností ve videoherním průmyslu. Právě on zveřejnil dvě fotografie, na kterých je Nicolas Cage ve studiích Kojima Production. Tato záhadná kolaborace mezi Kojimou a Nicolasem vyvolala mnoho spekulací a otázek ohledně možného společného projektu.

Obrázek: wikimedia.com