Search
Close this search box.

Bethesda potvrzuje disk u standardní edice Starfieldu

starfield bethesda

Bethesda vydala oficiální potvrzení, které jasně stanovuje, že fyzické verze Standard Edition hry Starfield pro Xbox budou obsahovat samotný herní disk.

Starfield bude ve fyzické formě

Tento oznámení přišlo po nejasnostech, které vznikly 25. června, kdy podpůrný Twitter účet Bethesdy tweetoval zprávu o tom, že fyzické kopie hry budou obsahovat pouze kód pro stažení místo fyzického disku. Nicméně, tento příspěvek byl později bez bližšího vysvětlení smazán.

Pro přehlednost a vyjasnění situace se na stejném účtu podpory objevil další příspěvek, který odkazoval na blogový článek z 11. června. V tomto článku jsou podrobnosti o vydání hry Starfield a uvádí se, že fyzická verze Xbox Standard Edition bude skutečně obsahovat herní disk. Naopak, pro fyzický nákup Standard Edition hry na PC bude součástí balení pouze kód pro stažení hry.

Tato nová informace odstraňuje veškeré nejistoty a potvrzuje, že hráči, kteří si zakoupí fyzickou verzi Standard Edition hry Starfield pro Xbox, budou mít možnost okamžitě hrát hru přímo z disku, bez nutnosti stahování. To je zvláště výhodné pro ty, kteří mají omezený přístup k rychlému internetu nebo preferují tradiční způsob instalace her z disku.

Obrázek: bethesda.net