Náročné RPG Wartales se prodalo přes 600 000

Náročné RPG Wartales se prodalo přes 600 000

1 května, 2023 0 Od Michal Fortyn

Wartales, tahové taktické RPG od herní společnosti Shiro Games, vás zavede do surového světa plného nebezpečí v podobě banditů, vlků a moru.

Wartales úspěchem

Herní zážitek je náročný a tvrdý, jelikož budete muset pochodovat světy a snažit se vydělat dostatek jídla, aby vaši žoldáci přežili, a dostatek peněz na jejich zaplacení. Tyto výzvy mohou někoho odradit, ale to nezabránilo Wartales v získání široké fanouškovské základny. Shiro Games se chlubí, že se zatím prodalo více než 600 000 kopií a hra byla přidána do seznamu přání více než milionkrát.

Hráči na Steamu ocenili Wartales a hodnotí ji velmi kladně. Uživatelské hodnocení dosahuje vysokého skóre 91 % z více než 13 000 recenzí. Hra nabízí bohatý herní svět a náročné bitvy, které jsou založeny na taktických rozhodnutích hráče. Zároveň se hráči mohou těšit na bohatou herní zkušenost, kterou nabízí hra, a na velkou variabilitu vývoje postav a možností, které jsou k dispozici.

Wartales není jenom taktickou bitvou, ale také emocionálním příběhem, který se prolíná se světem žoldáků a jejich osudy. To všechno je podtrženo vynikající grafikou a hudbou, která dokonale doplňuje atmosféru hry.

Obrázek: wartales.net