Search
Close this search box.

Na co se připravit v Just Dance 2023

Just Dance je dnes mezi hráči známá jako série tanečních párty her od francouzského Ubisoftu, která vychází rok co rok. Ale co si pro nás připravil letošní ročník?

Just Dance se znovu vrací

I když jsou hry pro jednoho hráče zábavné, občas zatoužíme si něco zahrát s přáteli. A proto v roce 2009 francouzská společnost Ubisoft vydala malou hříčku na Nintendo Wii jménem Just Dance. A od té doby si každý rok užíváme nový ročník této taneční párty hry. S tím se pojí nově aktualizované choreografie, ve kterých můžeme vyzvat své přátele a ukázat, kdo je králem parketu. Co přináší nový ročník.

Změny v Just Dance 2023

Nový ročník přináší předělané menu, které připomíná streamovací platformy. Vývojáři chtějí letošní ročník spíše přiblížit více jako službu, než jako samotnou hru, kde si užijete zábavu. A to jak sami, tak s přáteli a lidmi z celého světa, a přitom si zábavně zacvičit.

Další výraznou změnou prošel multiplayer, kde lze nově soutěžit až s 6ti hráči v souboji o krále parketu. Což je oproti původním čtyřem docela velká změna. Plus to také nabízí ještě větší výzvu a odhodlání nasbírat co největší skóre.

Kde si to můžeme zahrát?

Just Dance 2023 vyšel již 22. listopadu na všechny dostupné konzole nové generaci (Playstation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch). Tak obujte svoje taneční střevíce a běžte ukázat, kdo je králem tanečního parketu.

Obrázek: ubisoft.com

Příspěvek z superparmeni.eu