Search
Close this search box.

Hogwarts Legacy slaví obrovský úspěch

Hra Hogwarts Legacy, vyvinutá společností Avalanche Software, zaznamenává ohromující úspěch. S vynikajícími hodnoceními od jak hráčů, tak kritiků a stále rostoucím počtem nových hráčů se stává jednou z nejhranějších her na platformě Steam.

Hogwarts Legacy trhá rekordy

Podle aktuálních statistik na Steam Charts, dosáhlo počet hráčů hry v jeden moment v pátek přes 807 tisíc. Tím se stala osmou nejhranější hrou v historii Steamu, před ní nachází jen Elden Ring na druhé pozici a nejvýše na žebříčku je hra Cyberpunk 2077. Hogwarts Legacy je vyhledávanou hrou mezi kouzelnickými fandy po celém světě, kteří touží prožít dobrodružství.

Hogwarts Legacy nabízí hráčům možnost vstoupit do světa Harryho Pottera a objevovat tajemství a dobrodružství, které jsou s ním spojeny. Hráči se mohou učit kouzla, bojovat s temnými silami a objevovat tajemství, která se skrývají v hradě.

Výsledkem je, že hra Hogwarts Legacy se řadí mezi nejlepší hry všech dob a stále přitahuje stále více a více hráčů.

Obrázek: hogwartslegacy.com

Planet Coaster 2 oficiálně představen

V roce 2016 přinesla hra Planet Coaster svěží vítr do žánru simulátorů výstavby a správy zábavních parků. Nyní se vývojáři pochlubili s trailerem lákající na druhý díl. Stavění zábavních parků

Číst dále »