Search
Close this search box.

HBO ukazuje podobu protagonistů v The Last of Us seriálu

the last of us

Vychází trailer na chystaný The Last of Us seriál, který byl již v březnu roku 2020 oznámen americkou televizní sítí HBO.

HBO představuje The Last of US

Krátkou ukázku z The Last of Us jsme už mohli vidět v uváděcím videu u HBO, spolu s ním se tentokrát představoval The Idol a několik dalších seriálů.

https://www.youtube.com/watch?v=rBRRDpQ0yc0&t=31s&ab_channel=HBOMax

Celý seriál by s největší pravděpodobností měl být adaptací na první The Last of Us titul z roku 2013. Tím pádem by se měl odehrávat v tajuplném a strašidelném postapokalyptickém světě (budoucím USA), který se rozpadl poté, co v roce 2013 zmutovaná houba Cordyceps vytvořila po celém světě nechutná stvoření podobná nemrtvým. Ve hře hrajeme za zpustošeného pašeráka středního věku jménem Joel, který napříč zemí cestuje společně s Ellie, čtrnáctiletou a bez pochyb i odvážnou, holkou.

Pokud jste se na trailer dívali pozorně, mohli jste zaznamenat i několik známých momentů z původní hry. Celý trailer je doprovázen písní, která působí truchlivě a tajuplně a společně se skvělou kamerou vytváří silnou atmosféru, tak jak bylo zvykem v již zmíněné hře.

Podle všeho by seriál měl vyjít v první polovině roku 2023, tak doufejme, že nás HBO nezklame.

Autor: Jerando

Obrázek: hbo.com