Search
Close this search box.

Netflix nám oznámil, kdy můžeme očekávat třetí sérii Zaklínače a jeho prequel!

zaklínač
Od 1. dubna se po celém světě natáčela třetí série vcelku oblíbeného Zaklínače od Netflixu. Před pár dny skončilo jeho natáčení a my víme, kdy ho můžeme očekávat.

Netflix naznačuje třetí sérii Zaklínače

První dvě série Zaklínače měly premiéru koncem roku v době Vánoc s dvouročním rozestupem. Připravovaná třetí série bude mít premiéru až v létě příštího roku — přesné datum bude teprve upřesněno, to tedy znamená, že společnost i přes nucené pauzy způsobené koronavirem během natáčení zkrátila přestávku mezi sériemi zhruba o půl roku.

Zároveň nám Netflix připomněl, že už letos 25. prosince bude premiéra prequelu Zaklínače s názvem The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto).

Prequel Zaklínače

V tomto prequelu se prý bude odehrávat děj o událostech, které vedly první konjunkci sfér. Tudíž se jedná o příběh, odehrávající se v elfím světě, přibližně 1200 let před dobou námi známého bělovlasého Geralta z Rivie. Celkově se můžeme těšit na šest epizod.

Podle informací se bude začínat stvořením prvního Zaklínače až po již zmiňovanou konjunkci sfér. Ta označovala spojení světa lidí, elfů a monster. Všechny tyto informace nám byly sděleny na víkendové akci Netflixu jménem Tudum.
Autor: Matouš Paska
Obrázek: netflix.com

Summer Game Fest 2024

Summer Game Fest 2024 prozatím přinesl řadu zajímavých oznámení, které jistě nadchly hráče po celé planetě. Níže naleznete přehled nejočekávanějších her z prvního dne této herní akce. Summer Game Fest

Číst dále »