Search
Close this search box.

Film Borderlands dorazí v létě příštího roku

Filmová adaptace oblíbené videohry Borderlands se objeví v kinech 9. srpna 2024. Scénář napsali Eli Roth, známý díky filmům Hostel a Cabin Fever, a Joe Crombie, jehož totožnost zůstává zahalena tajemstvím.

Filmová adaptace Borderlands již v příštím roce

Datum premiéry byl odhalen portálem Deadline, který zdůraznil, že scénář byl spolunapsán Eli Rothem a Joe Crombiem. Zatím není jasné, kdo Crombie je – objevily se zprávy, že jde o pseudonym tvůrce seriálu Černobyl, Craiga Mazina (také spolutvůrce televizní adaptace The Last of Us), ale toto tvrzení vyvrátil magazín Variety, který hovořil přímo s Mazinem.

Mazin, který byl původně hlášen jako součást filmového týmu v roce 2020, se distancoval od tvrzení, že by měl něco společného s pseudonymem Joe Crombie. Když byl Eli Roth odhalen jako režisér, The Hollywood Reporter uvedl, že scénář napsal Mazin.

Film Borderlands byl původně oznámen v roce 2015. V obsazení jsou hvězdy jako Cate Blanchett, Edgar Ramirez, Kevin Hart, Ariana Greenblatt, Florian Munteanu, Jamie Lee Curtis, Jack Black a další.

Obrázek: borderlands.com