Search
Close this search box.

Další várka letních slev od Sony

sony slevy

Ne vždycky jsou peníze na nové hry. Hráči tak dost často čekají na slevy, aby si svou vysněnou hru mohli koupit. Vývojáři jim jdou naproti a třeba Sony dělá každý rok hned několik akcí. Stejně tak i letošní rok.

Na co dostanou hráči slevu?

V létě probíhá spousta věcí – lidé jezdí k moři a na dovolenou, trávit čas u počítače se nechce ani zarytým hráčům. Toho využívá Sony, která dělá každý rok letní várku slev. Zatímco jedna proběhla v červenci a hráči měli na výběr z obrovské porce titulů, vydavatelství nezapomíná ani na další letní měsíc a na srpen přidává další obrovskou dávku her.

Seznam her, na které máte jako hráči slevu, byl plně odhalen teprve nedávno a do nabídky vstoupil 3. srpna. Čítá několik desítek titulů, mezi nimi například Demon´s Souls pro fanoušky supertěžkých her, několik LEGO her a pořádnou dávku nových titulů, mezi nimi třeba Gran Turismo 7, Returnal, či Director´s Cut Ghost of Tsushima. Zkrátka si vybere opravdu každý.

Na oficiálním blogu PlayStationu je dostupný celý seznam, kterým se můžete projet a najít si hru, která vás zajímá nejvíce. Slevy u některých titulů dosahují až na 50 %, a tak si můžete pořídit hry, na které by vám normálně peníze nestačily.

Zdroj obrázku: playstation.com