Search
Close this search box.

Bylo naznačeno, kdy lze očekávat druhou řadu seriálu The Last of Us

Bella Ramsey naznačila, kdy se nejspíše dočkáme druhé řady velmi úspěšného postapokalyptického seriálu The Last of Us. Začít natáčet by se nejspíše mělo již koncem tohoto roku!

Druhá řada seriálu The Last of Us

Britské herečce a představitelce Ellie z postapokalyptického seriálu The Last of Us, v televizním pořadu The Jonathan Ross Show, bylo položeno několik otázek ohledně pokračování zmíněného seriálu. Většina z nás očekávala, že se otázce „Kdy lze očekávat druhá řada seriálu?“ bude chtít herečka vyhnout, namísto toho nám ale Bella Ramsey odpověděla svým nadějným odhadem. Dle jejích slov by se mohlo začít natáčet koncem letošního nebo začátkem příštího roku. Po zpracování by se tedy nová řada seriálu mohla objevit koncem roku 2024 či začátkem roku 2025. Ovšem je nutno dodat, že HBO prozatím žádný termín neoznámilo, tudíž její odhad musíme brát s nadhledem.

V pokračování by se mělo jednat o děj ze hry The Last of Us Part II, nevíme avšak zda a případně do jaké míry se vývojáři rozhodnou brát hru jako předlohu. Co si o tom myslíte? Dejte nám vědět do komentářů!

Obrázek: hbo.com

Elden Ring láká na nové DLC

Nadcházející DLC Shadow of the Erdtree pro Elden Ring slibuje hlubší ponoření do příběhu a nové lokace. Trailer odhaluje tajemství Miquelly a války, která je zavedla do Země stínů.. Elden

Číst dále »