Naughty Dog se omlouvají hráčům PC verze The Last of Us

Naughty Dog se omlouvají hráčům PC verze The Last of Us

3 dubna, 2023 0 Od Michal Fortyn

Herní vývojářská společnost Naughty Dog se omlouvá hráčům The Last of Us na PC za problémy s hrou. Po vydání hry na PC se objevily stížnosti na technické problémy a výkon, což se projevilo na smíšeném hodnocení uživatelů na Steamu. Vývojáři slibují rychlá řešení v podobě hotfixu a větších oprav.

Vývojáři z Naughty Dog se omlouvají

The Last of Us Part I, třetí osobou vyprávěný příběh od Naughty Dog, vydávaný pro PlayStation 3 v roce 2013 a pro PlayStation 4 v roce 2014, se nedávno objevil na PC, ale s ním také problémy. Uživatelské recenze na Steamu ukazují smíšené hodnocení, kde pouze 44% hráčů doporučuje hru. Mnoho z negativních recenzí se týká technických problémů a výkonu hry na PC.

Vývojáři oznámili na Twitteru, že pracují na hotfixu, který se bude zabývat trháním při ovládání kamery myší, některými pády a dalšími problémy. Hotfix má být spuštěn brzy.

„Víme, že někteří z vás nezažili kvalitu od Naughty Dog, kterou jste očekávali. Náš tým tvrdě pracuje na řešení problémů, které některým z vás brání v zážitku z hry, abychom zajistili, že dosáhne kvality, kterou očekáváte a zasloužíte si.

Doufejme, že tyto opravy pomohou hráčům The Last of Us Part I na PC a umožní jim plně vychutnat si jednu z nejvýznamnějších her posledních let.

Obrázek: playstation.com