Search
Close this search box.

Atomic Heart zná datum vydání.

atomic heart

Jedno z očekávaných akčních RPG Atomic Heart se po velmi dlouhém vývoji konečně dočkalo data vydání. Jedná se o finální datum nebo bude hra odložena?

Komplikace s vývojem a hledáním vydavatele pro Atomic Heart

Vývojáři na Atomic Heart pracují od roku 2017 a poslední fáze vývoje byla samozřejmě poznamenána ekonomickými a politickými problémy současné doby. Ruské herní studio Mundfish, které hru vyvíjí, se muselo přestěhovat do jiné nejmenované země, aby mohlo pokračovat ve vývoji hry.

Následným problémem bylo najít společnost, která by hru uvedla na trh jako vydavatel. Nakonec se hry ujala společnost Focus Entertainment a datum vydání je stanoveno na 21. února 2023. Trochu riskantní datum, protože na začátku roku vychází spousta očekávaných her, ale vývojáři pravděpodobně buď počítají s tím, že hra bude odložena, nebo si věří v boji s konkurencí.

Hra je v podstatě ve stylu Bioshocku a odehrává se v roce 1955 v Sovětském svazu. Hráči budou hrát za agenta KGB, který je vyslán do vládního zařízení, s nímž vedení ztratilo spojení. Pravděpodobně můžeme očekávat i hororové prvky moderního herního žánru v kombinaci s atmosférou období minulého století.

Obrázek: mundfish.com

Planet Coaster 2 oficiálně představen

V roce 2016 přinesla hra Planet Coaster svěží vítr do žánru simulátorů výstavby a správy zábavních parků. Nyní se vývojáři pochlubili s trailerem lákající na druhý díl. Stavění zábavních parků

Číst dále »