Search
Close this search box.

Mount & Blade Bannerlord je dokončen

bannerlord

Mount and Blade II: Bannerlord je pokračování kultovní klasické akční/strategické RPG, které bylo mnoho let ve vývoji. Pár dní nazpět však hra vystoupila z předběžného přístupu.

Mount and Blade II: Bannerlord je dokončen

Mount and Blade je série akční strategických her, kde se ocitáme v kůži vlastně vytvořeného hrdiny a prožíváme strasti a slasti středověkého období. Obří rytířské bitvy a turnaje, pomáhání nebohým vesničanům, lovení banditů a mnohé další aktivity nikdy nenechají hráče v klidu. A po úspěšném prvním díle na sebe pokračování nenechalo dlouho čekat, jenže pokračování bylo dlouho v zajetí předběžného přístupu. 25. října letošního roku se však ledy hnuly. Co nové pokračování přineslo?

Novinky v Bannerlord

Druhý díl přinesl pár zásadních změn, kterých se hráči dožadovali opravdu dlouho. Kromě grafických úprav a přehlednějšímu uživatelskému rozhraní přišlo i pár nových zajímavých funkcí.

První se týká samotných bitev, kde si konečně můžeme před bitvou rozmisťovat jednotky, jak to třeba známe ze série Total War. Ale nebojte příkazy během bitvy stále dávat můžete. Další taková malinká změna přišla v přehledu na mapě, kdy konečně vidíme, jakou danou surovinu daná vesnice produkuje. Konečně již nebudeme bloudit po každé vesnici, abychom zjistili, co jaká osada prodává za suroviny.

Další novinky se týkají také optimalizace naší postavy a opravy řady bugů. Na výčet veškerých změn k datu vydání se můžete podívat ZDE.

Příspěvek z superparmeni.eu