Search
Close this search box.

Yakuza: Like a Dragon, Shadow of Mordor a další hry opustí PS Plus Extra a Premium v prosinci

V prosinci 2023 dojde k odstranění několika významných titulů, včetně Yakuza: Like a Dragon a Middle-Earth: Shadow of Mordor, z katalogu her služeb PS Plus Extra a Premium.

PS Plus Extra a Premium opustí několik her

Sony každý měsíc přidává nové hry pro PS5 a PS4 do svých služeb PS Plus Extra a Premium, ale současně také některé tituly odstraňuje. V prosinci 2023 se chystá odstranění celkem 11 her.

Mezi tyto hry patří například Caladrius Blaze, Damascus Gear: Operation Tokyo HD Edition, El Hijo: A Wild West Tale, Foreclosed, Friday the 13th: The Game, Legends of Ethernal, Middle-Earth: Shadow of Mordor, Middle-Earth: Shadow of War, The Escapists 2, Yakuza 6: The Song of Life a Yakuza: Like a Dragon. Tyto hry budou odstraněny z katalogu PS Plus Extra 19. prosince 2023​​​​.

Z těchto her jsou některé méně známé, ale některé, jako jsou dvě hry ze série Yakuza a akční tituly ze série Middle-Earth, jsou dobře známé a oblíbené. Pro fanoušky těchto her to znamená, že mají poslední šanci si je zahrát prostřednictvím svého předplatného PS Plus Extra nebo Premium.

Obrázek: unsplash.com