Search
Close this search box.

Xbox odhaluje Game Pass hry na druhou polovinu června

Populární předplatné Xbox Game Pass se každý měsíc rozšíří o mnoho zajímavých titulů. Nyní Xbox láká na hry, které dorazí v druhé polovině tohoto měsíce.

Xbox Game Pass hry na červen

Ode 18. června můžete hrát hororovou hru Still Wakes the Deep (Cloud, PC, Xbox Series X/S). Horovka od vývojářů z The Chinese Room vás zavede na ropnou plošinu v Severním moři, kde budete muset přežít proti neznámé hrozbě.

My Time at Sandrock (Cloud, konzole, PC) bude dostupná 19. června. Post-apokalyptická hra vám umožní stavět stroje, bojovat s monstry a pomáhat městu Sandrock. Další hra Keplerth (PC) dorazí 20. června a nabízí 2D sandbox RPG, kde můžete hrát sami nebo s přáteli.

Již 25. června se můžete těšit na EA Sports FC 24 přes EA Play, což je poměrně akurátní se současným Mistrovstvím Evropy ve fotbale. Dne 26. června pak dorazí SteamWorld Dig a SteamWorld Dig 2, které nás vezmou na těžební dobrodružství plné Metroidvania prvků.

Nezapomeňte také na nové aktualizace a DLC, jako je Minecraft: Tricky Trials Update. Hry však nemohou pouze přibývat, některé hry se s námi musí i rozloučit. Koncem června opustí Game Pass knihovnu FIFA 22 a Stranded Deep. Hra Cricket 22 zmizí 5. července.

Obrázek: unsplash.com

Příspěvek z superparmeni.eu