Search
Close this search box.

Xbox Game Pass hry na květen odhaleny

xbox disney konzole

Microsoft opět odebere několik her z knihovny, jak to činí každý měsíc. Šest her se chystá být odstraněno z katalogu Game Pass dne 15. května.

Přírůstky a úbytky ve službě Xbox Game Pass

Od 16. května nebudou mít předplatitelé služby Xbox Game Pass možnost hrát několik zajímavých titulů, a to konkrétně Before We Leave, Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition, Hearts of Iron IV, Her Story, Umurangi Generation: Special Edition a My Friend Pedro.

Avšak, jako obvykle, budou mít členové Game Passu možnost ušetřit 20 % na všech hrách, když si je zakoupí úplně. Microsoft se však nezastavuje a právě přidal novou hru Redfall, kterou si hráči mohou vyzkoušet už od včerejšího dne. Navíc, v první polovině května se mohou těšit na další nové hry, jako jsou Ravenlok, která vyjde již 4. května, Weird West Definitive Edition (8. května), Shadowrun Trilogy (9. května) a Fuga: Melodies of Steel 2 (11. května).

Obrázek: unsplash.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Seriál Halo končí na Paramount+

Populární videohra „Halo“ od Microsoftu, která byla exkluzivně dostupná pro konzole Xbox, se dočkala svého zpracování v televizní sérii na platformě Paramount+. Přestože hra slavila velké úspěchy, televizní adaptace nezískala

Číst dále »