Search
Close this search box.

Vychází GTA Trilogy, podívejte se na nové porovnání s originály

Trilogie remasterovaných GTA titulů ukazuje další srovnání s originálními hrami.

Fanoušci série GTA se dnes dočkali remasteru tří ikonických dílů se mohou radovat, protože dnes je ten den. Den, kdy se budou moci znovu vrhnout do víru velkoměsta, zase usednout za volant a projíždět se po silnicích jako blázen a střílet po všem, co se na ně křivě podívá. GTA Trilogy konečně vyšla a my se můžeme podívat ještě na jedno porovnání původních her s těmi přepracovanými.

Remaster rozdělil hráče na dva tábory. Jedni ho vítají, druzí kritizují malé změny a vysokou cenu a obě strany mají nejspíše svůj díl pravdy. Na jednu stranu je předělávka opravdu podobná modifikacím, které navíc už nikdo nebude moci používat, protože původní hry zmizely  z obchodů. Na straně druhé je však fakt, že hry dorazí také na konzole a dokonce i telefony a umožní tak zahrát si tyto klasiky ve vylepšeném kabátku na rovnou několika nových platformách. Kromě toho se hráčům také dostane vylepšeného ovládání ve stylu GTA V a dalších drobných vylepšení.

GTA Trilogy vychází na PC, PS4,PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Switch dnes. Andoid a iOS se dočkají v průběhu příštího roku.

Martin Havel

Obrázek: nintendo.com