Vařte jako Geralt s novou kuchařkou Zaklínače

Vařte jako Geralt s novou kuchařkou Zaklínače

6 dubna, 2022 3 Od Martin Havel

Již brzy budete moci říct, že oficiálně vaříte přesně tak, jako v Zaklínači. Pak už jenom pozvat své přátele se stejnými zájmy.

Fanoušci Zaklínače si v posledních letech mohou mnout ruce. Dočkali se seriálu, animovaného filmu, jejich oblíbenec se stal hrdinou jedné z nejlepších her minulé generace a co víc, nyní budou moci dle jeho světa také vařit. Chystá se totiž zaklínačská kuchařka, která nabídne 80 receptů pro toulky světem plným monster. Nepůjde přitom pouze o jídla, ale také třeba nápoje, které vás posilní do boje s jakýmkoliv bossem. Třeba tím, který na vás ráno čeká v práci poté, co jste u her probděli noc.

„Vydejte se na kulinářskou cestu skrze fantastický svět Zaklínače s promyšlenými a chutnými recepty inspirovanými širokým zasazením Zaklínače, jeho postavami i příběhem. V této kuchařce se Anita Sarna a Karolina Krupecka, autorky fanoušky oblíbeného blogu Nerds Kitchen a Witcher Kitchen, podělí o své poctivě promyšlené recepty, které milovníkům Zaklínače nabídnou chutě, jež by mohl samotný Geralt okusit,“ stojí v popisu knížky.

Knížku lze už nyní předobjednávat a bude k dispozici 25. října za 35 dolarů, u nás kolem tisíce korun.

Obrázek: cdprojekt.com