Search
Close this search box.

V příštím roce se dočkáme nového Spider-Mana

spider man pc

Letošní rok ještě ani neskončil, ale už teď můžeme s jistotou říct jedno. Rok 2023 bude z hlediska vydávání her a nových oznámení jedním z nejlepších, teoreticky dokonce i v tomto desetiletí.

Možné pokračování hry The Last of Us a připomínka Spider-Mana

Rádi bychom začali s potvrzenými věcmi. Podle studia Insomniac se nový Spider-Man objeví někdy koncem příštího roku. Komunita PlayStation se nyní soustředí hlavně na hru Forspoken, jejíž příchod se očekává na začátku příštího roku. Ve hře je také vydání nového ovladače a PS VR2. To by také mohly být důvody, proč je hra zatím ohlášena na konec roku 2023. Možná, že Sony připravuje vydání nějaké nové hry, která by se tak mohla objevit mezi Forspokenem a Spider-Manem.

Na druhou stranu tu máme neoficiální zprávu od leakera ViewerAnon, který tvrdí, že Neil Druckmann a jeho tým vývojářů už začínají pracovat na pokračování série The Last of Us. Zatím se samozřejmě nejedná o oficiálně potvrzenou informaci, ale pokud by to byla pravda, můžeme se pravděpodobně připravit na oznámení někdy v příštím roce přímo jako exkluzivitu pro PS5 s vydáním nejdříve v letech 2024-2025.

https://www.youtube.com/watch?v=NTunTURbyUU

Obrázek: playstation.com

Elden Ring láká na nové DLC

Nadcházející DLC Shadow of the Erdtree pro Elden Ring slibuje hlubší ponoření do příběhu a nové lokace. Trailer odhaluje tajemství Miquelly a války, která je zavedla do Země stínů.. Elden

Číst dále »