Search
Close this search box.

Unikly beta soubory Counter-Strike 2

Nedávno byla na internetu zveřejněna zpráva o údajném uniku beta souborů hry Counter-Strike 2. Podle zdroje byly tyto soubory skutečné a ukazovaly některé zajímavé prvky plánovaného projektu.

Uniklé soubory Counter-Strike 2

Na internetu se objevily beta soubory hry Counter-Strike 2. Tyto soubory byly zveřejněny na populárním fóru a podle jednoho zdroje jsou pravé. Zdroj tvrdí, že v beta souborech bylo možné nalézt několik zajímavých prvků, které se plánovaly do hry Counter-Strike 2. Mezi těmito prvky byly nové zbraně, módy a mapy. Nicméně, nebylo zjištěno, zda jsou tyto prvky plánovaného projektu opravdu pravé.

Potvrzení tohoto údaje přišlo, když společnost Valve podala několik nových ochranných známek souvisejících s Counter-Strike. Propagace hry Counter-Strike 2 byla spojena s představou největšího technologického pokroku v historii této franšízy a vyvolala mezi fanoušky velký ohlas.

Nedávno se hra CS:GO podruhé stala rekordmanem v počtu souběžných hráčů všech dob, což je důkazem neustálé popularity této taktické střílečky z pohledu první osoby, vyvíjené společností Valve. Counter Strike 2 dorazí již v létě letošního roku.

Obrázek: valve.com