Search
Close this search box.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 dorazí na Switch v červnu

Tony Hawk’s Pro Skater

Vytáhněte prkna a Switch. Pořádně si zařádit s Tony Hawkem na prkně půjde na cestách už velmi brzy.

Na Nintendo Switch míří další hit posledních let. Přepracovaná verze prvních dvou dílů Tony Hawka na hybridní konzoli od Nintenda dorazí už v červnu. Informaci sdělilo samo Nintendo na svém Twitterovém účtu.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 je předělávkou prvních dvou dílů kultovní skejťácké série, v níž bylo i nemožné s klidem možné. Kdokoliv měl na čem hrát kolem roku 2000, musel se s Tony Hawkem setkat a remake se vývojářům z Vicarious Visions povedl na výbornou. Přinášel původní styl hratelnosti, vychytal mouchy a přidal i pár vylepšení například z pozdějších dílů. Nechyběl také neodmyslitelný ikonický soundtrack, který kombinoval původní písně s novými přídavky. Pokud si tak chcete nostalgicky zavzpomínat a zatím jste se k tomu nedostali na velké obrazovce, může být právě Switch vaší cestou zpět do konce devadesátých let. Tak oprašte prkno a šup na plácek.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 vyšel původně v září minulého roku na PS4, Xbox One a PC. Později dorazil také na next-gen konzole. Na Nintendo Switch bude hra dostupná 25. června.

Martin Havel