Search
Close this search box.

TinyBuild propouští tým vydavatelství Versus Evil

TinyBuild, známé svým titulem Hello Neighbor, propustilo celý tým svého dceřiného vydavatelství Versus Evil krátce před svátky, čímž se přidává k rostoucímu seznamu propouštění v herním průmyslu v roce 2023.

TinyBuild a propouštění

TinyBuild, vydavatel populární hry Hello Neighbor, se rozhodl propustit celý tým Versus Evil, nezávislého vydavatelství pod jejich záštitou. Toto rozhodnutí bylo oznámeno krátce před svátky, což vyvolalo reakce bývalých zaměstnanců Versus Evil na sociálních sítích. Bývalý manažer komunity Versus Evil, Chris Trippi, popsal tuto situaci na Twitteru jako „nešťastné rozhodnutí našeho mateřského společnosti o propuštění celého týmu Versus Evil“​​.

Oficiální Twitter účet Versus Evil oznámil: „Dnes je smutný den. Po 10 úžasných letech Versus Evil uzavírá své dveře. Milovali jsme přinášet vám nejlepší nezávislé hry, které jsme mohli najít, a sdílet tolik šťastných vzpomínek s vámi všemi, naší úžasnou komunitou. Ze dna srdce děkujeme za všechno.

Versus Evil bylo založeno v roce 2013 s cílem podporovat a publikovat nezávislé hry. Nabízelo široké spektrum služeb, včetně marketingu, PR, oslovování influencerů, sociálních médií, komunity, kontroly kvality, lokalizace a vývojových služeb pro dosažení dalších platforem. Mezi hry, které Versus Evil vydalo, patří First Class Trouble a verze Pillars of Eternity a Pillars of Eternity II: Deadfire pro Nintendo Switch. Tento rozsah a kvalita služeb ukazuje na význam, který mělo Versus Evil pro nezávislou herní scénu​​.

Obrázek: xbox.com

Conor McGregor zamířil do hry Hitman

Agent 47 získává nový cíl k eliminaci. Tentokrát se zaměřuje na jednoho z největších zápasníků MMA, Conora McGregora. Conor McGregor ve hře Hitman Vývojáři z IO Interactive odhalili nový cíl

Číst dále »