Search
Close this search box.

The Sims 4 je zdarma ke stažení

the sims 4

Life simulátory jsou sice dominantou východu, ale i západní trh má pár ukázek. Série The Sims je ta nejznámější a její 4. díl zažil nedávno zajímavou změnu.

The Sims 4 zdarma ke stažení

The Sims je série life simulátor her, které nám dali možnost si vyzkoušet náš život snů. Simíci nám dali svět, ve kterém jsme se mohli seznamovat, randit a zakládat rodiny. Bohužel poslední díl trpí jedním velkým problém zvaný DLC, za které dáme více, než za základní hru. Nyní udělali vývojáři jeden vstřícný krok, který hráče celkem potěšil, protože základní hra The Sims 4 bude zdarma na všech platformách.

Proč teď?

To byla otázka, kterou jsme si pokládali všichni, když se tato informace objevila. Na streamu: „Behind The Sims Summit“ jsme se dozvěděli řadu novinek okolo této série. První byly informace ohledně aktualizací a dalšího placeného obsahu. Dále se stream věnoval mobilní verzi, kde by hráči měli dostat nové možnosti úpravy simíků, nový příběh a větší možnosti budování.

Posledním bodem programu bylo představení projektu RENE. Zda nám vývojáři představili propracovaný systém stavby, ve kterém si konečně budeme moci upravit vše podle naší fantazie, za což můžeme být rádi. Během prezentace vyvstala také otázka, zda se nejedná o The Sims 5.

Obrázek: ea.com