The Lord of the Rings: Gollum obdržel velký update

The Lord of the Rings: Gollum obdržel velký update

6 srpna, 2023 0 Od Michal Fortyn

Hra The Lord of the Rings: Gollum získala rozsáhlou aktualizaci, která řeší mnoho problémů s výkonem na PC. Od svého vydání v květnu se hra potýkala s řadou problémů, které nyní vývojáři řeší v novém patchi.

Velký patch pro The Lord of the Rings: Gollum

Hra The Lord of the Rings: Gollum získala rozsáhlou aktualizaci, která řeší mnoho problémů s výkonem na PC. Od svého vydání v květnu se hra potýkala s řadou problémů, které nyní vývojáři řeší v novém patchi. Zatím není jasné, zda se tyto změny projeví i ve verzích hry pro konzole.

Daedalic zveřejnil rozsáhlý seznam změn pro PC verzi na stránce hry Gollum na platformě Steam. Některé z oprav patche se týkají problémů souvisejících s mizejícími značkami úkolů, interaktivními objekty, které z nějakého důvodu nejsou interaktivní, chybami systému kontrolních bodů a mnoha dalšími.

Další významné problémy, které byly v patchi opraveny, zahrnují nastavitelný výchozí režim DLSS z ‚off‘ na ‚auto‘, aby se předešlo zadrhávání a problémům s výkonem při hraní s RTX bez DLSS. Patch také vyřešil chybu s nízkou reprodukovatelností, kde části herního prostředí chyběly.

Obrázek: gollumgame.com