Search
Close this search box.

Starfield rozšiřuje horizonty s novou expanzí Shattered Space

Hráči Starfield se mohou těšit na velkou expanzi s názvem Shattered Space, která je zavede do konfliktu s tajemnou organizací The Serpent Embrace.

Velké rozšíření pro hru Starfield

Starfield, oceňovaná vesmírná hra od Bethesdy, oznamuje nadcházející expanzi s názvem Shattered Space, která hráče uvede do napínavého konfliktu s organizací The Serpent Embrace. Expanze slibuje nejen nové lokace, ale i nové vybavení, odměny a bohatý výběr vlastního obsahu. Datum vydání expanze v letošním roce však zůstává nejasné.

Bethesda ale oznámila nový obsah, který je již nyní dostupný všem. Hráči se mohou těšit na zcela nové mise a odměny, čímž jistě zpříjemní čekání na hlavní expanzi.

Obrázek: bethesda.net

steam summer sale 2022 valve

Začaly letní slevy na Steamu

Stejně jako každé léto, i letos je tu opět slevové šílenství Steam Summer Sales 2024. Steam Summer Sales 2024 Připravte si peněženky, budou létat peníze! Jedna z nejočekávanějších slevových akcí

Číst dále »

Riot Games ruší hru ve stylu Smash Bros

V herním průmyslu často vidíme, jak úspěch jednoho titulu inspiruje ostatní vývojáře k napodobování a snaze o podobný úspěch. Riot Games nedávno ukončil projekt, který měl konkurovat populární hře ze

Číst dále »