Search
Close this search box.

Společnost Sony mění vedení

Společnost Sony ve svém nedávném prohlášení oznámila, že nastane změna ve vedení firmy.

Nové vedení Sony

Hiroki Totoki je vynikajícím a talentovaným finančním ředitelem, který se již prokázal během svého dlouholetého působení v Sony. Jeho kariéra v této společnosti začala již v roce 1987 a od té doby si vydobyl vynikající reputaci v oboru finančního řízení a správy. Jeho schopnosti a zkušenosti mu umožnily rychle postupovat na vyšší pozice a nyní se má stát prezidentem a provozním ředitelem společnosti Sony.

Tento přechod na novou pozici bude probíhat v dubnu, kdy bude zahájen nový fiskální rok. Totoki je považován za významnou postavu v Sony a jeho povýšení na prezidenta a provozního ředitele je logickým důsledkem jeho úspěšné kariéry a talentu.

Současný ředitel společnosti Kenichoro Yoshida zůstane ve funkci předsedy a výkonného ředitele a bude spolupracovat s Totokim na rozvoji a budoucnosti společnosti. Tyto změny na vedoucích pozicích v Sony představují důležitý krok pro společnost a jsou považovány za důkaz stability a kontinuity výkonného řízení společnosti.

Obrázek: wikipedia.com

steam summer sale 2022 valve

Začaly letní slevy na Steamu

Stejně jako každé léto, i letos je tu opět slevové šílenství Steam Summer Sales 2024. Steam Summer Sales 2024 Připravte si peněženky, budou létat peníze! Jedna z nejočekávanějších slevových akcí

Číst dále »