Search
Close this search box.

Sony letos vynechá veletrh Gamescom 2022

Sony Playstation

Veletrh Gamescom 2022 konaný v srpnu bude o něco slabší poté, co účast odmítlo Nintendo a Sony. Každoroční herní událost v Německu odmítly také další vydavatelé.

Sony vynechá veletrh Gamescom 2022

Každoroční veletrh Gamescom konaný v německém Kolíně nad Rýnem je další zastávkou herního jízdního řádu. Ještě před pandemií Covid-19 se veletrhu účastnilo obrovské množství lidí a vydavatelů.

Veletrh však zasáhla další rána, když společnost Sony včera potvrdila své rozhodnutí nezúčastnit se Gamescomu 2022. Herní portál Games Wirtschaft také oznámil, že herní událost přeskočí také Nintendo, Activision Blizzard, Take-Two a Wargaming.

Ačkoliv účast odmítla řada velkých vydavatelů, stále se akce účastní přes 250 herních společností včetně THQ Nordic, Koch Media či Bandai Namco. Gamescom 2022 začíná 24. srpna a potrvá do 28. Událost proběhne opět ve fyzické formě jako před pandemií.

Příspěvek z superparmeni.eu

Obrázek: playstation.com

Elden Ring láká na nové DLC

Nadcházející DLC Shadow of the Erdtree pro Elden Ring slibuje hlubší ponoření do příběhu a nové lokace. Trailer odhaluje tajemství Miquelly a války, která je zavedla do Země stínů.. Elden

Číst dále »