Sons of the Forest zažívá ohromný úspěch

Sons of the Forest zažívá ohromný úspěch

26 února, 2023 0 Od Michal Fortyn

Sons of the Forest se podle posledních dat stává velkým hitem nejen v prodejnosti a vyzývá tak nedávno vydaný Hogwarts Legacy.

Sons of the Forest se prodává skvěle

Sons of the Forest je pokračováním úspěšné hry The Forest, která vyšla v roce 2014. Hráči mají opět za úkol přežít v divočině plné nebezpečných zvířat a záhadných zmutovaných bytostí. Hra nabízí singleplayerový i multiplayerový režim, kde hráči mohou spolupracovat a pomáhat si navzájem.

Hra se setkala s pozitivními ohlasy od hráčů i kritiků, kteří oceňují zlepšení ve vizuální stránce a novinky v herním mechanismu. Hráči si mohou stavět vlastní domy, bojovat proti nepřátelům a plnit různé mise. Sons of the Forest stejně jako předchůdce nabízí také rozsáhlý craftingový systém, kde hráči mohou vyrábět různé nástroje a zbraně, které jim pomohou přežít v divočině.

V prodejních žebříčcích si Sons of the Forest během prvních 24 hodin prodeje připsal úspěch. Hra se prodala ve více než 2 milionech kopií a dostala se na přední místa žebříčků prodejnosti. Hru podle platformy SteamDB v jeden čas hrálo i více než 411 000 hráčů.

Obrázek: store.steampowered.com