Roblox zamíří v říjnu na PlayStation 4

Roblox zamíří v říjnu na PlayStation 4

22 září, 2023 2 Od Michal Fortyn

Populární online platforma Roblox se brzy objeví na konzoli PlayStation 4, což rozšíří její dosah na novou skupinu hráčů.

Roblox na PS4

Roblox, oblíbená online platforma, která umožňuje hráčům vytvářet a hrát hry vytvořené komunitou, se chystá udělat svůj debut na konzoli PlayStation 4. Toto oznámení přichází po úspěšném zavedení Robloxu na mnoha dalších platformách, včetně PC, mobilních zařízení a Xboxu.

Příchod Robloxu na PlayStation 4 je významným krokem pro platformu, která se stále více stává fenoménem v herním průmyslu. S více než 200 miliony měsíčních aktivních uživatelů po celém světě Roblox nabízí nekonečné možnosti pro hráče vytvářet, sdílet a objevovat nové herní zážitky.

Hráči na PlayStation 4 budou mít přístup ke všem oblíbeným hrám a zážitkům, které Roblox nabízí, a budou moci také využívat výhod spojených s členstvím v Roblox Premium. Toto členství nabízí hráčům měsíční bonusy, slevy a další výhody.

Kromě toho, že Roblox nabídne hráčům na PlayStation 4 nové možnosti, očekává se, že jeho příchod na tuto konzoli také přinese nové příležitosti pro vývojáře. Těšit se tak můžeme již v říjnu.

Obrázek: roblox.com