Search
Close this search box.

Resident Evil 4: Gold Edition dorazí v první polovině února

Capcom oznámil vydání Resident Evil 4: Gold Edition, které slibuje kompletní zážitek z oblíbené hry. Tato edice přichází s řadou bonusů a DLC, což fanouškům série nabídne ještě bohatší dobrodružství.

Resident Evil 4: Gold Edition

Resident Evil 4: Gold Edition je naplánováno na vydání 9. února a zahrnuje originální hru spolu s DLC Separate Ways, nabízející fanouškům další hodiny herního obsahu. Kromě toho edice obsahuje Extra DLC balíček, který přidává exkluzivní kostýmy, zbraně a předměty, jež byly dříve dostupné jen v Deluxe edici hry.

Jako bonus, Capcom nabízí režim The Mercenaries jako bezplatné DLC, přidávající hře další úroveň znovuhratelnosti. Resident Evil 4: Gold Edition bude dostupná na platformách PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PC, což znamená, že fanoušci napříč různými zařízeními si budou moci užít toto definitivní vydání hry.

Resident Evil 4 si od svého vydání v březnu 2023 získal obrovskou popularitu a prodeje překročily šest milionů kopií, což z něj činí jeden z nejrychleji prodávaných titulů v historii franšízy Resident Evil.

Obrázek: capcom.com