Search
Close this search box.

Redfall bude mít ochranu Denuvo

Redfall, velmi očekávaná kooperativní střílečka s upíry od Arkane Studios, má být vydána již začátkem května. Nicméně, při vydání na PC bude obsahovat protipirátský nástroj Denuvo, který není příliš oblíbený v širší herní komunitě.

Ochrana Denuvo u Redfall

Redfall, nadcházející kooperativní střílečka od Arkane Studios, je jednou z nejvíce očekávaných her tohoto roku. Nicméně, hráči na PC vyjádřili obavy ohledně použití Denuva, antipirátského nástroje, který má známý vliv na výkon hry.

Denuvo je nástroj pro digitální správu práv (DRM), který je navržen k zabránění pirátství. Byl použit v mnoha významných hrách v průběhu let, včetně Resident Evil Village a Mass Effect Legendary Edition. Zatímco Denuvo byl účinný při zabránění pirátství, také získal mnoho kritiky a nedůvěry ze strany hráčů.

Jednou z největších kritik Denuva je, že vyžaduje připojení k internetu. To znamená, že hráči musí být online, aby mohli hru hrát, a pokud dojde k výpadku připojení, nemohou hru hrát. Další významnou kritikou je, že Denuvo může mít významný negativní dopad na výkon hry, což je zvláště nepopulární mezi PC hráči, kteří investují hodně do svých počítačů.

Obrázek: xbox.com