Search
Close this search box.

První rozšíření hry Starfield, Shattered Space, dorazí na podzim

starfield bethesda

Todd Howard, režisér hry Starfield, oznámil, že první rozšíření hry nazvané Shattered Space dorazí tento podzim, a dále prozradil detaily o nadcházející aktualizaci, která se zaměří na vylepšení mechanik stavby lodí.

První velké rozšíření Starfieldu

Podle nedávného rozhovoru s Toddem Howardem, který poskytl platformě Kinda Funny, se fanoušci hry Starfield mohou těšit na první rozšíření s názvem Shattered Space, jež dorazí již tento podzim. Rozšíření bude zdarma pro všechny majitele Deluxe edice Starfield a přinese řadu nových příběhových obsahů, lokalit, vybavení a dalších prvků.

Howard také hovořil o nadcházející aktualizaci pro Starfield, která je plánována na konec tohoto týdne. Aktualizace se zaměří především na vylepšení mechanik stavby lodí, což je oblast, které se tým Starfield věnoval v rámci svých plánů pro rok 2024. „Pro ty, kteří milují stavbu lodí, rozšíříme možnosti přizpůsobení lodí o dekorace, nové možnosti stavby a další,“ uvedl tým Starfield.

V roce 2024 jsou plánovány další aktualizace, které zahrnují nové způsoby cestování, městské mapy, podporu modů, možnosti přístupnosti, další úrovně obtížnosti a více. Ukazuje se tak, že Bethesda má stále velké plány pro rozšiřování světa Starfield a zlepšování herního zážitku pro hráče.

Obrázek: bethesda.net