Search
Close this search box.

PlayStation VR 2 obohatí populární Beat Saber

Jednou z hlavních hardwarových novinek letošního roku je pro fanoušky systému PS VR 2. Otázkou však zůstává, kolik originálních her pro PS VR si na ní zahrajeme.

Beat Saber – oblíbené tituly dostávají verzi pro soupravu PS VR 2

Beat Saber je pravděpodobně nejznámější hrou kolekce PS VR. Hra pravidelně dostává bezplatné aktualizace, například v podobě hudebních balíčků. Tato velmi oblíbená komunitní hra bude k dispozici také pro systém PS VR2. Kdo by nevěděl tak smutnou skutečnost, že původní hry pro virtuální realitu nejsou na nové generaci podporovány. Vývojáři hry Beat Saber nedávno potvrdili, že jejich hra bude podporována i na nové generaci.

Zatím není stoprocentně známo, zda bude aktualizace zdarma, nebo se bude muset koupit zvlášť jako nová hra. Stále existuje možnost, že hráči, kteří vlastní původní hru, dostanou bezplatnou verzi pro VR 2ku. Například Gran Turismo 7 dostane aktualizaci zdarma.

Společnost Sony chce pravděpodobně vydáním populárních titulů nalákat více fanoušků, kteří vlastní původní řadu, aby si koupili tu novou. Zatím nebylo oznámeno mnoho her čistě pro novou sestavu. Jedním z nejočekávanějších titulů je Horizon Call of the Mountain, který je však oceněn plnou cenou hry, tedy 70 EUR. Což je na hru pro čistě virtuální realitu poměrně hodně, takže uvidíme, jakou kvalitu hra předvede.

Obrázek: playstation.com